Kezdőlap arrow Köszöntő
 
Polgármesteri köszöntő
 Szeretettel és Tisztelettel köszöntöm weblapunk minden kedves látogatóját!
Weboldalunk létrehozásakor egyetlen cél lebegett az alkotók előtt, hogy minél szélesebb körben tájékoztatni tudjuk a településünk iránt érdeklődőket, a lakosokat, akik az internet adta lehetőségeket kihasználva minél gyorsabban érjenek el információkat a község életét érintő dolgokról, illetve hogy bemutathassuk településünk kulturális értékeit és hagyományait, legfontosabb eseményeit, a hozzá tartozó intézményeket és azok működését.  Bízom benne, hogy mindenki számára megkönnyíti majd az oldal a településsel kapcsolatos informálódást, s a jövőben arra fogunk törekedni, hogy folyamatosan és naprakészen, elsőkézből kaphasson minden hozzánk látogató híreket a falu életéből. Szeretnénk, ha honlapunk a helyi közélet új eszközeként interaktív kapcsolatot jelentene a hétköznapokban, amely alapján a vélemények, javaslatok, esetleges kritikai és észrevételek megfelelő visszacsatolását jelentenék az önkormányzati munkának. Hiszen képviselőtársaimmal és kollégáimmal azért dolgozunk, hogy Báránd község jövője biztosított legyen, ahol érdemes letelepedni és családot alapítani, ahol "jó élni".


Kívánok minden kedves Látogatónak kellemes időtöltést oldalunkon!


Dr. Kovács Miklós
Polgármester